Sīkdatnes un privātuma politika

“Sīkdatnes” ir sīka apjoma informācija, kuras interneta vietne saglabā datorā vai mobilajā ierīcē, kad tiek apmeklēta interneta vietne. Tā ļauj serverim apkopot informāciju no pārlūka, tādējādi dati nav jāievada no jauna, kad interneta vietne tiek apmeklēta atkārtoti vai norisinās pāreja no vienas lapas uz citu.

Baltic industrial packaging solution interneta vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu piedāvāto pakalpojumu kvalitāti, tiek izmantotas sesijas sīkdatnes, pastāvīgās sīkdatnes un trešās puses (partneru) sīkdatnes, lai:

  • atpazītu jaunus vai agrākos klientus;
  • atcerētos klienta ekrāna izvēles (preferences), piemēram, kontrasta krāsas uzstādījumus vai burtu izmērus;
  • atcerētos, vai ir /nav sniegta piekrišana sīkdatņu lietošanai šajā interneta vietnē;
  • anonīmi apkopotu statistiku par to, kā un kādus  Baltic industrial packaging solution piedāvātos pakalpojumus lietotājs ir meklējis;
  • nosūtītu reklāmu, kas lietotājam ir visatbilstošākā un vislabāk atbilst interesēm. Sīkdatnes arī tiek lietotas, lai ierobežotu reklāmas atkārtojumu reizes, un lai palīdzētu izmērīt reklāmas kampaņas efektivitāti;
  • apkopotu uzticamu vietnes lietošanas informāciju, kas ļauj izmērīt, cik labi vietne atbilst tās lietotāju vajadzībām, un lai veiktu jebkādus nepieciešamos uzlabojumus;
  • analizētu tīmekļa vietnes apmeklēšanas intensitāti no noteiktiem ģeogrāfiskiem reģioniem.

Lūdzam, ņemt vērā, ka dažas sīkdatnes var ievietot trešās puses pakalpojumu sniedzējs, kas veic atsevišķas funkcijas  Baltic industrial packaging solution vajadzībām.

Baltic industrial packaging solution sadarbojamies ar citiem pakalpojumus sniedzējiem, lai apkopotu informāciju par lietotāju aktivitātēm  Baltic industrial packaging solution interneta vietnē, lai uzlabotu mārketinga pasākumus un nodrošinātu atbilstošu reklāmu.

Baltic industrial packaging solution mājaslapās var tikt ievietotas saites uz trešo personu interneta mājaslapām, kurām ir savi lietošanas un personas datu aizsardzības noteikumi, par kuru darbību  Baltic industrial packaging solution neuzņemas atbildību.